Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AdGuard Android Reklam Engelleyici (Premium) 3.3.230

Upgrade to Turbo
AdGuard

AdGuard, uygulamalardaki ve tarayıcılardaki reklamları kaldıran, gizliliğinizi koruyan ve uygulamalarınızı yönetmenize yardımcı olan benzersiz bir root’suz reklam engelleyicidir. Kurulumu ve kullanımı kolaydır, ancak güçlü ve son derece özelleştirilebilir – bir Android adblock aracından ihtiyacınız olan her şeye sahiptir ve hem root’lu hem de root’suz cihazlarda çalışır.

Neden AdGuard’ı seçmelisiniz?

Reklamları her yerde engeller.
Tüm sistem boyunca engelleme. Bu, favori uygulamalarınızdaki, tarayıcılarınızdaki, oyunlarınızdaki ve hayal edebileceğiniz herhangi bir web sitesindeki video reklamları ve reklamları içerir. Düzinelerce reklam filtresi kullanılabilir ve düzenli olarak güncellenerek en iyi filtreleme kalitesini garanti eder.
Gizliliğinize önem veriyor.
Kişisel verilerinizin gizliliğine her şeyin üstünde değer veriyoruz. AdGuard ile, hassas bilgilerinizi çalmaya çalışan web’de gizlenen çevrimiçi izleyiciler ve analiz sistemlerinden güvenli olacaksınız.
Trafiğinizi kaydeder
Engellenen daha fazla reklam, daha az reklamın yüklendiği anlamına gelir. Daha az reklam yüklendiğinde, daha fazla trafik kaydedilir. AdGuard tarafından basit matematik! Apk dosyasını indirin, uygulamayı yükleyin ve trafiğinizi uçucu reklamlarda boşa harcamak yerine istediğiniz şeylere harcayın.
Kontrol sizde
Ne de olsa sizin cihazınızdır ve neyin filtrelenip neyin filtrelenmeyeceğine siz karar verirsiniz. Temelden ‘pro’ya’ kadar geniş bir ayar yelpazesi ve bir Uygulama Yönetimi aracı, filtrelemeyi beğeninize göre özelleştirmenize yardımcı olacaktır.AdGuard Android Reklam Engelleyici (Premium) 3.3.230 BENZER İÇERİKLER
AdGuard Android Reklam Engelleyici (Premium) 3.3.230 YAPILAN YORUMLAR