Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe Acrobat Pro DC 2020 Türkçe Full İndir

Upgrade to Turbo
Adobe Acrobat Pro DC 2020

Adobe Acrobat Pro DC , PDF oluşturma ve düzenleme programıdır. Kolay kullanımı sayesinde, PDF üzerinde aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilirsiniz veya sıfırdan bir PDF oluşturabilirsiniz. Adobe Acrobat Pro DC 2020 Türkçe Full İndir

Dünya genelinde beş milyondan fazla kuruluş, en akıllı PDF’leri oluşturup düzenlemek, PDF’leri Microsoft Office formatlarına dönüştürmek ve çok daha fazlasını yapmak için Acrobat DC’yi tercih ediyor. Hareket halindeyken ve farklı konumlardaki iş arkadaşlarınızla iş birliği yapmanız gerektiğinde Acrobat DC’nin gücüne güvenerek harekete geçebilirsiniz.

Belge incelemelerini zahmetsiz hale getirin.

Artık PDF’leri paylaşmak ve yorumları toplamak, e-posta göndermek kadar kolay. Üstelik daha fazla kontrole ve eksiksiz izleme imkanına sahip olursunuz ve eklerle uğraşmak zorunda da kalmazsınız. Alıcılar, PDF’nizin bağlantısını içeren bir e-posta alır. Dosyayı açmak, görüntülemek, yorum eklemek için bağlantıyı tıklatmaları yeterlidir.

Acrobat DC ile yapabileceğiniz işlemlerden birkaçı şunlardır:

Hareket halindeyken üretkenliğiniz koruyun: Hareket halindeyken PDF’ler üzerinde daha fazla işlem yapabilmek için Acrobet Reader mobil uygulaması sayesinde PDF oluşturmak, düzenlemek, dışa aktarmak, organize etmek, paylaşmak veya imzalamak istediğinizde bilgisayarlar, tarayıcılar ve mobil aygıtlar genelinde anında erişim özelliğiyle göreve bir aygıtta başlayıp başka bir aygıtta devam edebilirsiniz.

PDF metin ve görüntülerini düzenleyin: İşaretleme ve tıklatma yöntemini kullanan alışılmış arabirimi kullanarak PDF belgelerini doğrudan Acrobat’ta düzenleyin. Hatta iPad’inizden veya Android tabletinizden metinleri ve görüntüleri düzenleyebilirsiniz.

Taranmış belgeleri düzenleyin: Mobil aygıtınızın kamerasını kullanarak basılı belgenin fotoğrafını çekin ve yeni düzenlemelerin doğrudan belgeye uygulanması için otomatik font eşleştirmeyle belgeyi masaüstünde düzenleyebileceğiniz bir PDF’ye dönüştürebilirsiniz.

PDF’leri Office formatında dışa aktarın: Fontları, formatı ve mizanpajları koruyarak PDF’leri Word, Excel veya PowerPoint formatına dönüştürebilirsiniz.

Dropbox, Box, Google Drive ve OneDrive ile çalışın: Acrobat DC’de çalışırken Dropbox, Box, Google Drive veya Microsoft OneDrive hesabınızdaki dosyalarınıza erişerek, bu dosyaları düzenleyip paylaşabilirsiniz ve saklayabilirsiniz.

İstediğiniz yerden her türlü belgeyi imzalayın: Akıllı otomatik doldurma özelliğiyle formları dilediğiniz yerden hızlıca doldurup, imzalayıp gönderebilirsiniz.

Hassas bilgileri silin: Metin, görüntü ve hatta meta verileri bulup bunları kalıcı olarak kaldırabilirsiniz.


Sıkıştırma: Rar
Rar Şifresi: fullfreedown
Bu dosya Webroot ile taratılmıştır.
Durum: Temiz
Boyut: 485,5 mb


▼ Adobe Acrobat Pro DC 2020 Türkçe Full İndir ▼


►►Adobe Acrobat Pro DC 2020 Final Türkçe Katılımsız◄◄

Alternatif 1

►►Adobe Acrobat Pro DC 2020 Final Türkçe Katılımsız◄◄

Alternatif 2

►►Adobe Acrobat Pro DC 2020 Final Türkçe Katılımsız◄◄

Alternatif 3

►►Adobe Acrobat Pro DC 2020 Final Türkçe Katılımsız◄◄

LİNKLER YENİLENMİŞTİR!

Not: Program, katılımsız versiyonu olduğu için herhangi crack, lisanslama vb. işlemlere gerek yoktur. Çift tıklayarak kurulumu hızlı bir şekilde gerçekleştirip, Adobe Acrobat Pro DC’yi full bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer bilgisayar programlarına göz atmak istiyorsanız buradaki linke gidebilirsiniz.

Adobe Acrobat Pro DC 2020 Türkçe Full İndir BENZER İÇERİKLER
Adobe Acrobat Pro DC 2020 Türkçe Full İndir YAPILAN YORUMLAR