Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AOMEI Backupper Technician Plus 5.7 Full İndir

Upgrade to Turbo
AOMEI Backupper


AOMEI Backupper, disk ve disk bölümlerinin dijital kopyalarını oluşturmak için bilgisayar sisteminizi yedeklemek ve geri yüklemek için kullanışlı ve kullanımı kolay bir programdır. AOMEI Backupper, işteyken istediğiniz kopyaları almanızı sağlamak için Microsoft VSS teknolojisini kullanır. AOMEI Backupper tüm sürücüleri, bölümleri ve kullanıcı tarafından seçilen dosyaları yedeklemek ve geri yüklemek için tüm temel özellikleri sunar. Program, çalışan uygulamalara müdahale etmeden arşivlerin çalıştırılmasına izin veren Microsoft’un VSS teknolojisini desteklemesi bakımından benzersizdir.

Özellikler:


Disk Yedekleme: MBR disk, GPT disk, harici sabit disk, USB disk ve Windows tarafından tanınabilecek diğer depolama aygıtları dahil olmak üzere sabit disklerinizi yedekleyin.

Bölüm Yedekleme: Tüm diski yerine bir bölümü veya dinamik birimi yedeklemek istiyorsanız, özellik en iyi seçim olacaktır. Bir veya daha fazla bölümü bir görüntü dosyasına yedekleyebilirsiniz.

Sistem Yedekleme: Tek bir tıklama, Windows ve yüklü uygulamalar da dahil olmak üzere tüm sistem içeriğini kesintisiz olarak döndürür.

Dosya Yedekleme: Verilerinizin güvenliğini sağlamak için dosyaları ve klasörleri istediğiniz zaman veya programda güvenle yedekleyin

AOMEI Backupper

——————————————————
Dosya Boyutu: 455,74 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Temiz
——————————————————


AOMEI Backupper Technician Plus 5.7 Full İndir BENZER İÇERİKLER
AOMEI Backupper Technician Plus 5.7 Full İndir YAPILAN YORUMLAR