Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ashampoo Photo Commander 16 v16.1.2 Full İndir

Upgrade to Turbo
Ashampoo Photo Commander

Yeni Ashampoo Photo Commander 16, fotoğraflarınızı görüntülemek, düzenlemek ve organize etmek için eksiksiz bir çözümdür. Koleksiyonunuza düzeni getirin, birden fazla görüntüyü tek seferde optimize edin, takvimler, fotoğraf kartları ve slayt gösterilerini kolayca oluşturun. İster yeni başlayanlar, acemiler olsun ister profesyonel fotoğrafçılar olsun mükemmel sonuçlar her zaman sadece birkaç tık uzaklıktadır.

Otomatik fotoğraf geliştirmeleri

Ashampoo Photo Commander

Dahili otomatik düzeltme özelliği, çizikleri, dijital gürültüleri veya kırmızı gözleri anında kaldırarak çok kötü olan görüntüleri bile en değerli tatil anılarına dönüştürebilir! Birden fazla otomatik özellik omzunuzun üzerindeki yükün çoğunu alır ve entegre toplu işleme, tüm fotoğraflarınızı tek seferde geliştirebilir.

Kolajlar, takvimler, fotoğraf kartları oluşturun

Ashampoo Photo Commander

Kolayca fotoğraf kartları oluşturmak veya ayrıntılara duyduğunuz sevinci vermek ve kendi takvimlerinizi tasarlamak için dahili birçok şablonu kullanın. Çarpıcı kolajlar bile artık sorun teşkil etmiyor! Ashampoo Photo Commander 16, fikirlerinizi gerçeğe dönüştürme konusunda zengin seçenekler sunar!

Slayt gösterileri oluşturun

Ashampoo Photo Commander 16, yüksek çözünürlüklü 4K’da slayt gösterileri oluşturuyor! Eklenen daha fazla ses formatı desteği zengin arka plan sesleri sunarken yeni geçişler daha güzel ve çok yönlü sahne geçişleri sağlıyor. Biten slayt gösterileri, yeni video oynatma çubuğu kontrolü ile anında gerçek zamanlı olarak önizlenebilir.

Şık fotoğraflar sunun

Ashampoo Photo Commander

Fotoğraflarınızla ister kendiniz eğlenin ister arkadaşlarınızla eğlenin, yeni sunum modunu seveceksiniz. Akışınızı kontrol etmek için birincil ekranınızı ve fotoğraflarınızı sunmak için ikincil ekranınızı kullanın! Projektörler için de mükemmel, sunumunuzu bırakmadan fotoğraflarınızı gerçek zamanlı olarak değiştirin!

Coğrafi etiketlemeleri ayarlayın, kullanın ve düzenleyin

Ashampoo Photo Commander

Modern kameralar ve cep telefonları her çekim yerini kaydetmek için coğrafi etiketleme kullanır. Ashampoo Photo Commander 16 bu bilgileri ekleyebilir, düzenleyebilir ve fotoğraflarınızı sıralamak için kullanabilir. Program, her fotoğrafı ülke, şehir ve caddeyi belirlemek için bu verileri bile işleyebilir! Tatilinizdeki aşamaları bir haritada takip edin ve programın her fotoğrafın çekildiği yerin göstermesini sağlayın!

Fotoğrafları kırpın ve düzenleyin

Görüntülerinizi küçültüp gerçek boyutlarına döndürün, ufukları düzeltin veya renk vurgularını ayarlayın. Kişileri ve nesneleri kesin veya perspektifleri değiştirin. Mükemmel efektler uygulayın, dereceleme eğrileri ve ton düzeltmeleri ile profesyonelleşin.

Modern, uyarlanabilir bir arayüz

Ashampoo Photo Commander

Ashampoo Photo Commander 16 sadece şık yeni bir görünüme sahip olmakla kalmaz, çalışma yönteminize de uyar. Sık kullanılan işlevler hızlı erişim menüsünde otomatik olarak görünür, böylece daha hızlı sonuçlar elde etmek için yalnızca bir tık uzağınızda bulunurlar! Doğal olarak, klasik görünümü tercih ederseniz her zaman geri dönebilirsiniz.

Fotoğraf koleksiyonunuza düzeni getirin

Ashampoo Photo Commander 16 daha görsel netlik sağlar. Yeni dosya filtreleri (Ör: Yer ve zaman tabanlı aramaları birleştirerek), fotoğrafları daha etkili bir şekilde izlemenizi sağlar. Esnek grup görünümü, dosyalarınızı anında seçmenizi ve EXIF verilerini yeni durum çubuğunda önizlemenizi sağlar. Tecrübeli fotoğrafçılar, fotoğraf koleksiyonlarında tamamen yeni bir görünüm sunan yeni yıl görünümünü takdir edeceklerdir.

Fotoğraflar tasarlayın ve kurtarın

Ashampoo Photo Commander 16 ile yaratıcılığınızı açığa çıkarın! Yeni geliştirilen panorama işlevi, nefes kesici geniş ekran görüntüleri oluşturur. Yerleşik otomatik özelliği, her seferinde mükemmel sonuçlar almak için aşırı pozlamalı veya soluk fotoğrafların üstesinden gelir. Birden fazla motif, her duruma özel kartlar oluşturmayı inanılmaz derecede kolaylaştırır.

PNG ile yeni trendler belirleyin

PNG, PNG animasyonları ile GIF animasyonlarına ilginç bir alternatif oluşturan internetteki en yaygın görüntü formatlarından biridir. Ashampoo Photo Commander, özellikle mobil cihazlardaki depolamadan ve trafikten tasarruf etmek için PNG’lerin dosya boyutlarını önemli ölçüde azaltabilir. Animasyonlar hızlı bir şekilde oluşturulabilir, dönüştürülebilir veya ayıklanabilir.


Dosya Boyutu: 385 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

Ashampoo Photo Commander 16 v16.1.2 Full İndir BENZER İÇERİKLER
Ashampoo Photo Commander 16 v16.1.2 Full İndir YAPILAN YORUMLAR