Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ashampoo WinOptimizer 18 Full İndir v18.00.10

Upgrade to Turbo
Ashampoo WinOptimizer 18 Full

Bilgisayarınızı bir üst seviyeye taşıyan sistem optimizasyonu

Windows iyidir – ama daha iyi olabilir! Ashampoo® WinOptimizer 18 bununla ilgilenir! İşletim sistemleri zamanla yavaşlama, hatalardan muzdarip olma ve önemsiz dosyalarla dolma eğilimi gösterir. Çoğu durumda, gerekli ayarlar eksik veya sistemin derinliklerine gömülmüştür ve özellikle Windows 10 eve telefon etmeyi sevdiğinden gizlilik tehdidi var.Ashampoo WinOptimizer 18 Full

Tek bir programda sistem optimizasyonu, derinlemesine temizlik ve teşhis!

Her zaman güncel veriler ve anında özellik erişimi için kontrol panelleri
Göze çarpan performans kaybı olmadan yepyeni Birleştirme
Birleştirme ile boş disk alanını birleştirin
Birleştirme ile kapsamlı sürücü analizi ve donanım incelemesi
Daha iyi netlik ve daha hızlı test erişimi için kullanışlı kıyaslama merkezi
Optimize edilmiş donanım tespiti ile gelişmiş sistem ayrıntıları görünümü
Tüm temizleyiciler güncel
Tam Microsoft Edge Chromium desteği
Tarama izlerinin daha iyi algılanması için yeni İnternet Temizleyici algoritması
Gelişmiş Tarayıcı Uzantısı Yöneticisi
Sistem analizleri sırasında takılı donanım hakkında daha fazla bilgi
Daha hızlı modül başlatma süreleri
Ayrıntılı analiz günlükleri

Daha iyi bir Windows’a giden hızlı yol!

Ashampoo® WinOptimizer 18’in inanılmaz optimizasyon gücünü en baştan hissedebilirsiniz! Tek bir tıklamayla Windows’un sekiz önemli sorun alanına dikkat edin ve sisteminizi aşırı hıza atın. Web’de gezinme izleri gibi gereksiz verilerden kurtulun, Kayıt Defteri hatalarını düzeltin, bozuk kısayolları kaldırın ve gereksiz hizmetleri devre dışı bırakın. WinOptimizer 18 tek elden, tek tıklamayla performans, güvenlik ve kararlılık güçlendiriciniz! Tek bir tıklamayla güvenlik, sistem ve otomatik başlatma ayarlarınızı optimize edin! Daha fazla kullanılabilir bellek sayesinde sistem kaynaklarınızı geri kazanın ve daha hızlı başlatma sürelerinin ve daha yumuşak bir Windows deneyiminin tadını çıkarın. Doğal olarak, tüm özellikler geleceğe dönük ve en son Windows güncellemelerine hazır!

PC’niz için İsviçre Ordu Çakısı

Ashampoo® WinOptimizer 18 sadece bir ayar ve temizleme paketinin ötesine geçer. Toplam 37 güçlü modül ile birlikte gelir. Güvenlik bakımından gizlilik korumasına ve akıllı sistem analizlerine kadar WinOptimizer sizin için toplam pakettir. Yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmanız, hassas verileri kalıcı olarak silmeniz veya Windows 10’un konuşkan telemetri özelliklerine bir namlu koymanız mı gerekiyor? Hepsi paketin bir parçası! Mevcut ve gelecek Windows güncellemeleriyle en iyi uyumluluk ve performans için tüm modüller her yıl iyileştirilir ve güncellenir. Başka hiçbir sistem optimizasyon yazılımı bile bu muazzam özellik setine, kullanışlılığa ve kolay kullanıma yakın değildir!

Zamandan ve çabadan otomatik olarak tasarruf edin

Toplam üç otomatik özellik, omuzlarınızdaki yükü ortadan kaldırır! Otomatik Temizleme yalnızca gereksiz veri sisteminizi sürmekle kalmaz, aynı zamanda bekletilmeden önce dağınıklığı azaltır. Tarayıcınızı veya başka bir uygulamayı kapatır kapatmaz, bu tam otomatik süpürge ait olmayan her şeyi sürücülerinizden temizler. Live Tuner, tüm uygulamalara akıllı bir başlatma desteği sağlar ve bireysel uygulamalara farklı öncelikler atamak için özel ince ayar yapılmasına olanak tanır, ör: Daha fazla performans için “yüksek” gibi. Game Booster isminin tam olarak ne anlama geldiğini yapar: Oyununuz çalışırken oyun için gerekli olmayan gereksiz arka plan işlemlerini kapatır ve oynamayı bitirdiğinizde bunları yeniden başlatır, böylece işe geri dönebilirsiniz.

Ashampoo WinOptimizer 18 full
Ashampoo WinOptimizer 18 full


Sıkıştırma: Rar
Rar Şifresi: fullfreedown
Bu dosya Webroot ile taratılmıştır.
Durum: Temiz
Boyut: 24,48 mb


▼ Ashampoo WinOptimizer 18 Full Şimdi İndir ▼


Ashampoo WinOptimizer 18 v18.00.10

Alternatif 1

Ashampoo WinOptimizer 18 v18.00.10

Alternatif 2

Ashampoo WinOptimizer 18 v18.00.10

Alternatif 3

Ashampoo WinOptimizer 18 v18.00.10


Ashampoo WinOptimizer 18 Full İndir v18.00.10 BENZER İÇERİKLER
Ashampoo WinOptimizer 18 Full İndir v18.00.10 YAPILAN YORUMLAR