Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Avast Antivirüs 2020 v20.2.2401 Full Türkçe İndir


Avast Antivirüs programı, piyasada yer almakta olan antivirüs yazılımları arasında kuşkusuz en iyilerden biridir. Gelişmiş Malware yazılım engelleme özelliği, kullanıcıları phishing saldırılarından koruma konusunda başarısı ve modeminize kadar internet bağlantınızın önünde tam zamanlı bir koruma kalkanı oluşturuyor olması Avast’ın bilinen en iyi özellikleridir.

Her yıl yenilenmiş bir sürümüyle kullanıcıların karşısına çıkan Avast, ayrıca neredeyse günlük olarak veri tabanını güncelliyor ve kullanıcıların bilgisayarlarının yeni çıkan virüslere karşı sürekli tetikte kalmasını sağlıyor. Yapılan bilgisayar testleri sonucunda da Avast’ın başarısı gözle görülüyor ve en iyi koruma skoruna sahip ilk 5 yazılım arasında Avast mutlaka ilk 3 içerisinde bir yerlerde yer ediniyor.

Avast gelişmiş bir koruma sunuyor olmasının yanı sıra diğer birçok antivirüs programının aksine yalnızca ücretli kullanıcıları baz almıyor. Sunmuş olduğu ücretsiz sürümüyle Avast tüm kullanıcıların bilgisayarlarını internet tehditlerinden koruyor. Sonradan satın alabileceğiniz indirimli paketlerle de size daha üst seviye bir korumayı sunabiliyor.

Kullanımı kolay ve akıllı

Avast Antivirus gerçek zamanlı koruma, akıllı tehdit tespiti ve ağınız, parolalarınız ve tarayıcınız için sağladığı ek güvenlikle çıtayı yükseltiyor. Diğer ücretsiz antivirüs yazılımları, yüklemesi ve kullanımı kolay yazılımımızın yanına bile yaklaşamaz.

Premium Security: Kapsamlı çevrim içi güvenlik

En gelişmiş koruma yazılımı sahip olan program virüslere, fidye yazılımlarına, casus yazılımlara, sıfır gün tehditlerine, ev Wi-Fi ağı açıklarına ve daha fazlasına karşı sistemi yormayan ve en güçlü korumalardan biridir.


Avast Antivirüs 2020 v20.2.2401 Full Türkçe İndir BENZER İÇERİKLER
Avast Antivirüs 2020 v20.2.2401 Full Türkçe İndir YAPILAN YORUMLAR