Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dread Nautical Torrent İndir

Upgrade to Turbo
Dread Nautical

Dread Nautical

Başka bir boyuttan gelerek herkesi öldürmeye çalışan canavarlar ortaya çıkana kadar gayet keyifli bir yolculuk geçiriyordun. Canavarlarla savaş, kaynaklarını etkin bir şekilde yönet ve etrafa dağılan felaketzedeleri ikna ederek destek topla. Büyüleyici, ürkütücü, taktiksel ve sıra tabanlı bir RYO.

Hope adlı yolcu gemisine doğaüstü güçler tarafından gizemli ve kötü canavarlar gönderildi. Pek şansı olmayan dört kahramandan biri olarak canavarlarla savaş.

Kaynaklarını etkin bir şekilde yönet ve etrafa dağılan felaketzedeleri ikna ederek destek topla. Bu “tatilden” sağ çıkma umudu için onlara ihtiyacın var.Hope’un sırlarını açığa çıkarmak için 20 güvertenin tamamında dolaş. Her savaşta ileri görüşlü olarak karakterlerin eylem puanlarını en iyi şekilde kullan.

Silahların, bandajların ve diğer eşyaların bozulabilir; kaynakların çok sınırlı. Yardımcılarının dinlenmesini sağla, yoksa paniğe kapılabilirler.

Ve ölmeye hazır ol… Hem de birçok kez.

Dread Nautical
Dread Nautical

Önizleme:


Sistem Gereksinimleri:


İşletim Sistemi: Win7
İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD eş değeri
Bellek: 4 GB
Depolama: 2.5 GB
DirectX: 11
Ekran Kartı: Intel HD 4400 veya Nvidia ve AMD eş değeri.


Dosya Türü: Torrent
Bu dosya Webroot ile taratılmıştır.
Durum: Temiz ✔
Torrent Boyutu: 1,78 GB


▼ Torrent İndir ▼


Dread Nautical

Not: İndirdiğiniz Torrent dosyasını bilgisayarınızda çalıştırmak için uTorrent programı gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse, Buradaki linkten uTorrent programını indirebilirsiniz.

Dread Nautical Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR