Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Driver Talent Pro v7.1.28.100 + Portable Full indir

Upgrade to Turbo
Driver Talent

Driver Talent, tüm sürücü sorunlarını tespit edip düzelterek sorun çıkaran donanım için doğru sürücüyü arama derdinden kurtaran harika bir program. Özellikle Windows 10 öncesi PC kullanıcısı iseniz oldukça işinize yarayacak bir pogram olduğunu düşünüyorum.

Windows 10 işletim sistemiyle her ne kadar sürücü sorunları azaltılsa da hala sorunlar yaşanabiliyor. Öte yandan Windows 10’a sıcak bakmayıp geçmeyen çok sayıda kullanıcı var. Hal böyle olunca sürücü problemlerini çözen programlar hala köşede durması gereken programlar arasında yer alıyor. Windows sistemli bilgisayarda herhangi bir donanımın sürücüsünden doğan sorunu bulup, doğru sürücüyü kurmanıza yardımcı olan programlardan birisi.

Sisteminizi derinlemesine tarayarak eski, eksik, uyumlu olmayan sürücüleri bulan ve tek tıkla tüm sürücü problemlerinden kurtulma kolaylığı sunan Bu programın kötü yanı ise ücretsiz sürümde sürücüleri son sürüme güncelleme, tek tıkla sürücü indirme ve güncelleme, sürücüleri yüklemeden veya kaldırmadan önce sürücüleri otomatik olarak yedekleme ve kaydetme, USB ile bağlanan cihazların sürücülerini otomatik yükleme, sürücüleri ön indirme ve kaydetme, oyun deneyimini etkileyen donanımların sürücülerini öncelikli olarak güncelleme gibi olmazsa olmaz özellikler yer almaması.

Driver Talent
Driver Talent


Sıkıştırma: Rar
Rar Şifresi: fullfreedown
Bu dosya Webroot ile taratılmıştır.
Durum: Temiz
Boyut: 74,84 mb


▼ Şimdi İndir ▼Driver Talent Pro v7.1.28.100 + Portable Full

Alternatif 1

Driver Talent Pro v7.1.28.100 + Portable Full

Alternatif 2

Driver Talent Pro v7.1.28.100 + Portable Full

Alternatif 3

Driver Talent Pro v7.1.28.100 + Portable Full

Driver Talent Pro v7.1.28.100 + Portable Full indir BENZER İÇERİKLER
Driver Talent Pro v7.1.28.100 + Portable Full indir YAPILAN YORUMLAR