Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ExpanDrive 7.5.0 Full Mac

Bir USB Sürücü gibi bulut depolama alanına erişin

ExpanDrive Sürüm 7, süper hızlı arka plan kaydetme ve aktarma özellikleri sunar ve her zamankinden daha fazla bulut depolama sağlayıcı seçeneği sunar.

Her Bulutu destekler:
Dropbox, Google Drive, Box, OneDrive, Openstack Swift, Amazon S3 veya kendi SFTP, FTP veya WebDAV sunucusu gibi tüm büyük bulut depolama sağlayıcılarına bağlanan bir sanal USB sürücü oluşturur.

Süper hızlı anlık yüklemeler:
ExpanDrive v7 transferleri arka plana taşıyarak oyunu tekrar değiştirir mi? tıpkı popüler senkronizasyon uygulamalarının yaptığı gibi [düşün: Dropbox / Google Drive]. Bu, çalışmaya devam etmenizi ve transferlerin tamamlanmasını beklemenizi sağlar. ExpanDrive v7 dosyalarınızı arka planda hızla yükler. En son sürümümüzü daha hızlı ve daha duyarlı hale getiren çok iş parçacıklı bir bağlantı motoru oluşturduk.

Her uygulamada bulut depolama:
Bilgisayarınıza takılı bir USB sürücü gibi çalışır. Dünyanın dört bir yanındaki bir sunucudayken bile, favori programlarınızdaki dosyaları uzak bilgisayarlarda açın, düzenleyin ve kaydedin. Bilgisayarınızdaki her uygulamayı şeffaf bir şekilde uzak verilere bağlayarak geliştirin.

Finder & Explorer kullanıcı arayüzünüzdür:
Herhangi bir uzak dosya sunucusuna doğrudan Finder ve Explorer’dan, hatta terminalden güvenli bir şekilde erişin. Sadece dosya aktarımı için ayrı bir aktarım istemcisi açmanıza gerek yoktur. ExpanDrive v7, tüm uygulamaların verilere erişme biçimini genişletir.


  • Geliştirici: ExpanDrive, Inc.
  • Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü, 64 bit işlemci
  • Dil: İngilizce
  • Boyut: 107.2 MB

ExpanDrive 7.5.0 Full Mac YAPILAN YORUMLAR