Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hard Disk Sentinel Pro v5.61 Build 11463 Portable İndir

Upgrade to Turbo

Hard Disk Sentinel programı harddiski izler, test eder, sorunlar ile ilgili teşhis koyar, arızalar hakkında detaylı bilgi verir ve belirli kritik durumlar için alarm ayarladığınız zaman sizi uyarır.

Bir bilgisayarın ana depolama fonksiyonu hard disktir (HDD). Bir bilgisayarın etkinliği (verimliliği) harddiskteki boş alana bağlıdır. Eğer harddisk alanı küçük ise, göreceli olarak çalışan işlemlerin hızı da daha yavaş olur.

Hard Disk Sentinel

Hard Disk Sentinel programıyla bir bilgisayarın harddisk performansını analiz edebilir ve kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Bu programın tüm amacı size belirli aralıklarla rapor vermek ve hard diskin bozulmasını önlemek amacıyla olası çözüm önerileri sunmaktır. Harddiskte kaydedilen verilerin güvenliğini garanti altına almak için SMART izleme teknolojisini kullanır. Herhangi bir anomali tespit ettiği anda, açılan (pop-up) bir pencere üzerinde herhangi bir işlem yapmadan önce yedek almanızı bildiren bir mesaj gösterir.

Hard Disk Sentinel programının faaliyetleri oldukça kapsamlıdır çünkü harddiskteki tüm yerleri ve dosyaları tarar. Ayrıca genel bakış menüsünde (overivew menu) eksiksiz bir analiz raporu sunar. Programın yapılandırma ayarları tamamen arka planda çalışarak alarm kurmaya, yedek almaya ve analiz yapmaya izin verir. Fakat programın yüklenmesi sırasında harddiski bozmamak için hatalı işlemlerden kaçınmaya özen gösterin.

Programın arayüz dili Türkçedir. Bu program Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP işletim sistemlerini destekler. Eğer programa dair daha fazla görüntü görmek istiyorsanız tıklayın. Başka programları incelemek istiyorsanız buraya tıklayarak sitemizde araştırma yapabilirsiniz.

Hard Disk Sentinel Pro v5.61 Build 11463 Portable İndir BENZER İÇERİKLER
Hard Disk Sentinel Pro v5.61 Build 11463 Portable İndir YAPILAN YORUMLAR