Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hayat Eve Sığar uygulaması için beklenen özellik geldi!

Hayat Eve Sığar uygulaması için beklenen özellik geldi!

Upgrade to Turbo

Corona virüs pandemisi sürecinde Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen uygulama Hayat Eve Sığar yeni özelliğine kavuştu. Hayat Eve Sığar maske kodu güncellemesi ile kullanıcılar mobilden maske kodu işlemlerini halledebilecek. Yeni güncellemeyle birlikte gelen maske kodu özelliği maske alım süreçlerindeki sorunları çözecek gibi duruyor.

Hayat Eve Sığar maske kodu güncellemesi aldı!

Corona virüs pandemisi nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ve kullanıcıların sağlık durumunu takip eden uygulama Hayat Eve Sığar yeni güncelleme aldı. E-devlet üzerinden başvuru ile alınabilen maske kodları artık mobil uygulama ile de alınabilecek.

maske kodu

Uygulamanızı güncelledikten sonra ana sayfada bulunan üç çizgi sekmesine tıklayarak açılan panel üzerinden, ‘Maske Talep Et’ butonu ile kolayca maske talep edebileceksiniz. Uygulamanın güncelleştirmelerini kontrol ederek, bu özelliğe hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar uygulaması

Android cihazların yanı sıra iPhone ve iPad cihazlara da yüklenebilen uygulamanın en büyük avantajı riskli bölgeleri göstermesi. Eğer bulunduğunuz konum corona virüsü konusunda birçok vakaya ev sahipliği yapıyorsa bu konuda uyarılıyorsunuz. Benzer şekilde riskin düşük olduğu bir bölgedeyseniz bu acıkça belirtiliyor.

Bununla birlikte çevrimiçi corona virüs testi, çevresel risk durumu gibi birçok özellik içeren uygulama yeni güncellemelerle de geliştirmeye devam ediyor.

İndirmek için

Play Store Android indir: https://tr.link/sJaUA

App Store iOS indir: https://tr.link/5YVtud

Hayat Eve Sığar uygulaması için beklenen özellik geldi! YAPILAN YORUMLAR