Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

IObit Driver Booster Pro Türkçe v7.3.0.675 Full İndir

Upgrade to Turbo

IObit Driver Booster Pro Full İndir, Bilgisayarınızda bulunan ve eski sürümde kalmış sürücülerin çıkarmış olduğu problemler ortadan kaldıran IObit Driver Booster Pro programı ile sistem kararsızlığının önüne geçerek sürücüleri düzeni olarak güncelleyebilecek ve bilgisayarınızın performansını arttırarak oyun deneyimlerinizi en üst düzeye çıkaracaksınız. Elle yapıldığında oldukça uğraş gerektiren sürücü güncelleme işleminde risk almaksızın tek bir tıklama ile bilgisayarınızda bulunan bütün sürücüleri hızlı bir şekilde güncelleyebilecek ve yedekleme özelliği ile sürücüleri etkili ve risksiz bir biçimde güncel tutabileceksiniz. serial key dahil.


Büyük Sürücü Veritabanı

PC’nizde kötü çözünürlüklerden veya düşük ses kalitesinden muzdarip misiniz? Bunlara eski ekran bağdaştırıcılarınız ve eksik ses kartınız neden olabilir. En iyi PC performansı için 3.000.000’dan fazla aygıt sürücüsünü ve oyun bileşenini güncellemek için Driver Booster 7’ye ihtiyacınız olabilir. İndirilen tüm sürücüler resmi üreticilerin web sitelerinden gelir ve yetki ve güvenliği sağlamak için hem Microsoft WHQL testini hem de IObit testini geçmiştir.

Harici Aygıt Sürücüsü Güncellemesi

Bilgisayara yazıcı, fare, Wi-Fi ve web kamerası gibi bağlanan harici aygıtlar, sürücü sorunları nedeniyle yanıt vermeyebilir veya çalışmayı durdurabilir. Driver Booster 7, kullanıcıların eski ve eksik sürücülerden kaynaklanan “cihaz çalışmıyor” sorununu düzeltmelerine yardımcı olacak en son cihaz sürücülerini sunar. Driver Booster 7’yi Bluetooth, kart okuyucu, yonga seti, ağ kartı, denetleyici, modem, monitör ve diğer aygıtlarınızın sürücülerini güncellemek için de kullanabilirsiniz.

Windows Sorunlarını Düzeltme

Hiç sistem çökmesi veya bazı sürücü hatalarından kaynaklanan ölüm sorunlarının mavi ekranıyla karşılaştınız mı? Driver Booster 7, yaygın Windows sorunlarını etkili bir şekilde çözmek için bazı yararlı araçlar sunar. Sürücü güncelleme hatalarından kaynaklanan bazı mavi ekran ölüm sorunlarını düzeltebilir. Ayrıca, daha iyi kullanıcı deneyimi için çoğu ses sorununu ve ağ hatasını düzeltmeyi destekler.

Hızlı Sürücü güncelleme

Driver Booster 7 sizin için uygun bir sürücü güncelleyicisidir. Eski sürücüleri etkili bir şekilde tespit etmeye ve güncellemeye yardımcı olabilir. Ayrıca, bu sürücü güncelleyicinin tarama hızı neredeyse% 100 artırıldı, bu da sürücü durumunuzu elde etmek için daha fazla zaman kazandırır. Hala daha fazla kolaylığa ihtiyacınız varsa, en son güncellemeleri gerçek zamanlı olarak almak için otomatik sürücü güncellemesini etkinleştirebilirsiniz.

IObit Driver Booster Pro Türkçe v7.3.0.675 Full İndir BENZER İÇERİKLER
IObit Driver Booster Pro Türkçe v7.3.0.675 Full İndir YAPILAN YORUMLAR