Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

IObit Uninstaller Pro v9.4.0.12 Full Türkçe İndir

Upgrade to Turbo
IObit Uninstaller
IObit Uninstaller Bilgisayar Temizleme

Temiz PC

Bilgisayarınız program veya oyun yükledikten sonra yavaş çalışıyor mu? Kaldırdığınızda kalıntı mı bırakıyor ? IObit Uninstaller 9 bu sorunları sizin için kolaylıkla çözer. Birlikte verilen programlar da dahil olmak üzere istenmeyen yazılımları tek bir tıklamayla kaldırmak için tasarlanmıştır. Yeni yükleme monitörü, yazılım yüklemesi sırasında yapılacak tüm değişiklikleri kaydederek ileride geri alınabilmeleri için herhangi bir programı tamamen kaldırmanıza yardımcı olur.

IObit Uninstaller Eklenti Temizleme


Güvenli ve Hızlı Tarayıcı

Kötü amaçlı araç çubukları ve eklentiler, tarama verilerinizi kaydedebilir veya çalarak sörf hızınızı yavaşlatabilir. IObit Uninstaller 9 gizliliğinizi korumak için tarayıcı eklentilerini ve araç çubuklarını kaldırabilir. Genişletilmiş veritabanı Chrome, Firefox, Edge ve Internet Explorer’da daha kötü niyetli eklentileri ve araç çubuklarını belirleyebilir. Kötü amaçlı eklentilerin kaldırılmasıyla, gizlilik sızıntısı olasılığı ortadan kalkar. Böylelikle tarayıcınız daha pürüzsüz ve daha güvenli çalışacaktır.

Program Kaldırma

Pürüzsüz ve Sağlıklı Sistem

IObit Uninstaller 9 yalnızca programları kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda kalanları da temizler. İlişkili sol dosyaları, klasörleri ve kayıtları bulduktan sonra, zamanında temizlemenizi hatırlatmak için program listesinin üstünde görüntülenir. Ayrıca, programlarınızın bilgisayarınıza saldırmak için zayıflık arayan saldırganlardan korunmasını sağlamak için tüm yazılımlar için mevcut güncellemeleri hatırlatabilir.


IObit Uninstaller Pro v9.4.0.12 Full Türkçe İndir BENZER İÇERİKLER
IObit Uninstaller Pro v9.4.0.12 Full Türkçe İndir YAPILAN YORUMLAR