Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Lucky Patcher 8.7.3 Full Apk

Upgrade to Turbo

Lucky Patcher kötü amaçlı bir yazılım, virüs ya da zararlı bir uygulama değildir, ancak indirmeye kalktığınızda Google bir uyarı vermektedir. Bunun en büyük nedeni Luckypatcher uygulamasının reklam engelleme özelliğidir. Kısaca Google reklamdan para kazanan bir şirket olduğu için o da bizim gibi reklamı engelleyen uygulamaları pek sevmiyor.)

LUCKY PATCHER NEDİR?

Bu uygulamasını bir tür reklam engelleyici olarak düşünebiliriz. Oyunlarda ya da indirdiğiniz programlarda karşınıza sık sık çıkan ve sizi rahatsız eden reklamları görmemek için harika bir alternatiftir. Uygulamanın başka bir özelliği ise ücretli olarak satılan Premium uygulamaları ve oyunları ücretsiz olarak kullanabilmenizi sağlamaktır. İndirdiğiniz oyunlarda ücretsiz jetonlar ya da paralar kazanabilirsiniz.

Uygulama ile reklamları kaldırabilir, stok uygulamalarını telefonunuzdan kaldırabilir, uygulama izinlerini değiştirebilir, uygulamaları yedekleyebilir, geri yükleyebilir ve Premium uygulamaların lisans doğrulamasını atlayabilirsiniz. Ancak uygulamayı kullananların en sık yaşadığı sorunların başında telefonun kendini yeniden başlatması ve sistem dengesizliklerinin oluşmasıdır.

LUCKY PATCHER NASIL İNDİRİLİR?

Lucky Patcher uygulamasını indirebilmek ve kullanabilmek için telefonunuza root atmanız gerekir. Root atma bilindiği gibi istediğiniz zaman DNS ayarlarınızı değiştirmeye yarar. Ayrıca sistemin sebep olduğu tüm kısıtlamaların kaldırılmasını sağlar. Böylece tam yetki ve erişim sağlanır. Eğer telefona root atmazsanız özelliklerin çoğu çalışmaz.


Dosya Türü: APK
Bu dosya Webroot ile taratılmıştır.
Durum: Temiz ✔
Boyut:9 mb


APK İndir


Lucky Patcher 8.7.3

Alternatif 1

Lucky Patcher 8.7.3

Lucky Patcher 8.7.3 Full Apk BENZER İÇERİKLER
Lucky Patcher 8.7.3 Full Apk YAPILAN YORUMLAR