Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mount & Blade II: Bannerlord v1.02 – Full Torrent İndir

Upgrade to Turbo

Mount & Blade II için Savaş boruları çalar, kuzgunlar toplanır. İç savaş koca bir krallığı yıpratır. Sınırların ötesinde yeni krallıklar yükselir. Kılıcını kuşan, zırhını giy, adamlarını topla ve şan kazanmak için Kalradya savaş alanlarına atıl.

Mount & Blade: Warband’in heyecanla beklenen devamı niteliğindedir. 200 yıl öncesinde geçen, detaylı dövüş sistemini ve Kalradya dünyasını daha kapsamlı ele alır. Dağlardaki sığınakları talan edin, şehirlerin arka sokaklarında gizli suç imparatorlukları kurun ya da güç mücadelenizde savaş keşmekeşinin içine atılın.

Strateji / Aksiyon RPG Engin Kalradya kıtasında keşfe çıkın, baskınlar düzenleyin ve yolunuz boyunca dostlar düşmanlar edinin. Kendi ordunuzu yetiştirip savaşa sokun; bir yandan birliklerinizi komuta ederken diğer yandan onların yanında aksiyonun kalbine dalıp düşmanla çarpışın.

Tek Oyunculu Sandbox Haritası Oyunu dilediğiniz gibi oynayın! Hiçbir oynanışın birbirinin aynısı olmadığı dinamik sandbox macerasında güce giden yolunuzu kendiniz çizin.

Kapsamlı Karakter Oluşturma ve Geliştirme Sistemi Oyun tarzınıza uygun karakterinizi oluşturup geliştirin. Ustalığınızı temsil eden özelliklere erişim sağladıkça görevleri yerine getirerek becerileri geliştirin.

Gerçekçi Ekonomi Tütsüden savaş atlarına hemen her şeyin fiyatının arz ve talebe göre dalgalandığı, iniş çıkışlı simüle edilmiş bir feodal ekonomide mevcut malları görün. Kuşatma sonrası açlıkla savaşan bir şehre tahılı ilk getiren olarak ya da haydutların kestiği bir karavan rotasını yeniden açarak anarşiyi kendi lehinize kullanın.

Çok Oyunculu Oyun Modları Küçük ölçekli çatışmalardan yüzlerce oyuncunun dahil olduğu destansı savaşlara, birçok farklı çok oyunculu modda dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı taktiksel hünerlerinizi ve dövüş becerilerinizi test edin.

Beceri Tabanlı Yönlü Dövüş Sistemi Öğrenilmesinin kolay ancak ustalaşmanın da bir o kadar zor olduğu, derin ve sezgisel dövüş sistemini kullanarak düşmanlarınızı mağlup edin.

Nefes Kesen Savaşlar Savaş alanına inin ve ortaçağ savaşlarının vahşiliğini ekranda, her biri kendi detaylı yapay zekasına sahip yüzlerce birlikle kendi gözününden ya da üçüncü bir göz gibi deneyimleyin.

Kapsamlı Modlanabilirlik Oyunu, kendi hazırladığınız, tamamen benzersiz bir macerayı deneyimlemek üzere uyarlayın. Mount & Blade II: Bannerlord’u geliştirmek için kullanılan oyun motoru ve araçlar, topluluğumuzun erişimine açık, böylece mod geliştiriciler Kalradya’yı yeniden yorumlayabilir ya da kendi benzersiz dünyalarını yaratabilirler!


Oyun Çökmesi – Başlatılamaması Çözümü:

Tamamen bilgisayarınızla ilgili bir sıkıntıdır. 

Visual C++ 2015 / Visual C++2017 / net.core / net.Freamwork / dosyalarını ve tüm windows güncelleştirmelerinizi yapmanız gerekmektedir.


Kurulum:

Öncelikle ilk defa torrent dosyası indirecekseniz buraya tıklayarak uTorrent indirmeniz gerekmektedir

Sonrasında aşağıdaki linklerden torrent dosyasını indirip uTorrent programına giriş yapıp indirdiğiniz dosyayı seçip asıl indirmeyi başlatmanız gerekmekte.

REPACK indiren arkadaşların oyuna giriş dosyası masaüstüne otomatik gelmektedir. 49.7gb olan torrent dosyasını indirdiyseniz oyununuzun kurulu olduğu yere giriş yapıp sonrasında \bin\Win64_Shipping_Client\Bannerlord.exe’ye tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


Mount & Blade II: Bannerlord Torrent İndir ( 49,7 GB )

Alternatif Link 1

Alternatif Link 2

Alternatif Link 3


Mount & Blade II: Bannerlord Repack İndir ( 25 GB )

Alternatif Link 1

Alternatif Link 2

Alternatif Link 3


Mount & Blade II: Bannerlord 1.02 Güncellemesi ( 113 MB )

Alternatif Link 1

Alternatif Link 2

Alternatif Link 3


NOT: 49.7gb olan torrent dosyası 1.02 güncellemesiyle beraber inmektedir. REPACK indiren arkadaşlar ek olarak 1.02 güncellemesini indirip oyun klasörüne atmaları gerekmektedir. REPACK dosyasının kurulum süresi ssd için maks. 20 hdd için maks. 60 dakikadır bunu dikkate alarak istediğinizi indirebilirsiniz. 

Mount & Blade II: Bannerlord v1.02 – Full Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Mount & Blade II: Bannerlord v1.02 – Full Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR