Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

No Mans Sky Exo Mech v2.4 Full Torrent İndir

Upgrade to Turbo

Keşfetme duygunuzun tavan yapacağı inanılmaz bir oyun olan No Man’s Sky, Hello Games tarafından yıllar süren emeklerin ardından piyasaya sürüldü. Geliştiriciler matematik ve oyun dünyasını birbirine o kadar iyi harmanlamış ki yalnızca 6 GB dosya boyutu olması rağmen oyunda keşfedilmeyi bekleyen milyarlarca gezegen bulunuyor. Hepsini gezerim diyenlerin ortalama 585 milyar yıl boyunca oyunu oynaması gerekebilir

No Man’s Sky’de kullanılan algoritma sayesinde siz bir gezene yaklaştığınızda içerisindeki unsurlar kendiliğinden oluşuyor. Doğal olarak hiçbir gezegende birbirine benzemiyor. Gezegendeki yer şekillerinden tüm canlılara kadar rast gele oluşturularak el değmemiş hatta hiçbir oyuncu tarafından görülmemiş bir gezegene adım atıyorsunuz. Keşfettiğiniz galaksilere ve gezegenlere isimler verebiliyorsunuz. Buralarda birbirinden benzersiz canlılar ve uzaylıları anlamaya çalışıp keşfedeceksiniz. Oyundaki ana amaç evrenin merkezine ulaşmak olsa da keşfedilecek o kadar gezegen varken oyunu bitirmekle uğraşmıyorsunuz diyebiliriz. Size nihai bir son veriyor olsa da oyunun yapılış amacı tamamen keşfetmek üzerine kurulu.

No Mans Sky

Oyunda ayrıca savaş ve ticaret unsurları da yer alıyor. Uzay istasyonlarında veya gezegen içerisinde ki bazı binalarda ticaret yapabiliyorsunuz. Buradan eşya alıp satabilirsiniz. Her galaksideki maden fiyatları farklı olabiliyor bunu dikkate alarak maden alıp satarken oldukça yüksek karlar elde edebilirsiniz. Gezegenler arası seyahat ederken bolca paraya ihtiyacınız olacağı için ticaret kısmına önem vermelisiniz. Kazandığınız paralar ile yeni kıyafetler ve gemiler alabilirsiniz. Gemi aldığınızda daha fazla envanter alanı sahip olursunuz ayrıca güçlü saldırı ve daha fazla defans özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Keşif maceranızda elbette başınız derde de girebiliyor. Eğer gittiniz gezegende canlılara ve ortama çok zarar verirseniz Galaksi polisleri ile sorun yaşayabilirsiniz. Eğer kurallara uymamaya devam ederseniz kalabalık bir robot ordusu sizi epey zorlayacak hatta evreni size dar edecektir. Uzayda geçirdiğiniz zaman içerisinde korsanlarla da karşılaşabiliyorsunuz. Onlarla baş etmek zor olsa da imkansız değil. Geminize ve kendinize güveniyorsanız onlara günlerini gösterebilirsiniz. Bir diğer detayda oyunda ticaret yapabilen 3 ırk bulunuyor. Bu ırkların her birinin kendine ait dilleri var. Sizinle konuştuklarında cevap vermeniz gerekiyor, eğer yanlış bir cevap verirseniz sorun yaşayabiliyorsunuz. Dilleri öğrenmek için gezegenler arası yolculuk yaparken bulduğunuz bazı garip taşlarla kelimeler öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede yavaş yavaş iletişim kurabiliyorsunuz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:


Minimum:

 • İşlemci: Intel Core i3-530 2.9GHz / Athlon X4 730
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 480 / AMD Radeon HD 6970
 • Bellek: 8GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
 • Direct X: DX 11
 • Sabit Disk Alanı: 10 GB

Önerilen:

 • İşlemci: İntel Core i7-860 Quad 2.80GHz / AMD FX-8120
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R9 285 2GB
 • Bellek: 8GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
 • Direct X: DX11
 • Sabit Disk Alanı: 10 GB

Not: İndirdiğiniz Torrent dosyasını bilgisayarınızda çalıştırmak için uTorrent programı gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse, Buradaki linkten uTorrent programını indirebilirsiniz.

No Mans Sky Exo Mech v2.4 Full Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR