Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pazera Free Audio Extractor 2.10 İndir

Upgrade to Turbo
Pazera Free Audio Extractor

Pazera Free Audio Extractor programı sayesinde elinizdeki video dosyalarını en kolay yoldan ses dosyalarına dönüştürebiliyor ve böylece müzik oynatma cihazlarınızda da dinleme olanağına kavuşabiliyorsunuz. Programın desteklediği video formatları arasında AVI, MOV, MPEG gibi en popüler formatlar yer alıyor ve bunları MP3, WMA, FLAC ve OGG formatlarına dönüştürebiliyorsunuz.

Elinizdeki video dosyalarını en hızlı ve toplu şekilde ses dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Programın arayüzü oldukça kolay kullanılır ve basit olduğundan dönüştürme işlemini kolayca gerçekleştirebilir ve aynı zamanda sürükle bırak desteği sayesinde dosyalarınızı hemen ekleyebilirsiniz. Toplu dosya dönüştürme işlemi de uygulamada desteklenenler arasında.

Ses dosyalarının ayarlarını ise bitrate belirleme, örnekleme frekansı düzeyi, kanallar ve ses düzeyi gibi bilindik seçeneklerle düzenleyebilirsiniz. Eğer videoların tümünün ses dosyasına çevrilmesini istemiyorsanız kırpma seçenekleri sayesinde sadece istediğiniz bölümleri de alma imkanınız var.

Pazera Free Audio Extractor


Sıkıştırma: Rar
Rar Şifresi: fullfreedown
Bu dosya Webroot ile taratılmıştır.
Durum: Temiz
Boyut: 27,74 MB


▼ Şimdi İndir ▼Pazera Free Audio Extractor 2.10 İndir

Alternatif 1

Pazera Free Audio Extractor 2.10 İndir

Alternatif 2

Pazera Free Audio Extractor 2.10 İndir

Pazera Free Audio Extractor 2.10 İndir BENZER İÇERİKLER
Pazera Free Audio Extractor 2.10 İndir YAPILAN YORUMLAR