Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PhotoFiltre Studio X 10.14.1 Full indir

Upgrade to Turbo
PhotoFiltre Studio X full indir

PhotoFiltre Studio, resim düzenleme yazılımıdır. Yazılım, sahip olduğu filtreler ile resimler üzerinde basit ve gelişmiş ayarlamalar yapabilmenizi sağlamaktadır. Filtreler resimler üzerinde çok geniş bir uygulama alanı yaratılmasına imkan tanımaktadır. PhotoFiltre Studio X Full indir

Sade ve sezgisel kullanımı ile kolay bir öğrenme süreci geçirmenize yardımcı olmaktadır. Araç çubuğu sadece bir kaç tıklama ile standart filtrelere ulaşmanızı sağlamaktadır. PhotoFiltre Studio, ayrıca bir katman yöneticisine, gelişmiş fırçalara, kırmızı göz düzeltme aracına, toplu işlem modülüne ve daha bir çok güçlü araca sahiptir.

PhotoFiltre Studio yazılımı bilgisayarınızdaki resimleri düzenleyebilmenizi sağlayan bir resim gezginine, duvar kağıdı düzenleyicisine, GIF biçimli animasyonlar oluşturabilmenizi sağlayan bir araca, simgelerin renk ve boyut ayarını yapabileceğiniz bir modüle, onlarca filtreye ve daha bir çok özelliğe sahiptir. Resimlerinizin üzerinde kesme, düzeltme, boyut değiştirme, biçim değiştirme gibi aklınıza gelebilecek her türlü düzenlemeyi de yapabilirsiniz.

Yazılımın küçük boyutuna rağmen Photoshop yazılımının yaptığı bir çok şeyi çok daha kolay biçimde yapabildiği söylenebilir. Programın çoklu dil desteği bulunmaktadır.

PhotoFiltre Studio X full indir


Dosya Türü: Exe
Bu dosya Webroot ile taratılmıştır.
Durum: Temiz
Boyut: 63,8 mb


PhotoFiltre Studio X Full indir


►►PhotoFiltre Studio X 10.14.1◄◄

Alternatif 1

►►PhotoFiltre Studio X 10.14.1◄◄

Alternatif 2

►►PhotoFiltre Studio X 10.14.1◄◄

Alternatif 3

►►PhotoFiltre Studio X 10.14.1◄◄

Sitemizdeki diğer programlara göz atmak için tıklayın.

PhotoFiltre Studio X 10.14.1 Full indir BENZER İÇERİKLER
PhotoFiltre Studio X 10.14.1 Full indir YAPILAN YORUMLAR