Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PicsArt Photo Studio 14.4.6 + Mod Full+Premium Unlocked

Upgrade to Turbo

Yaratıcılık bir fotoğraf filtresinden daha fazlasıdır – PicsArt size inanılmaz fotoğraf düzenlemeleri, sanatsal kamera çekimleri, fotoğraf kolajları yapmak, dijital çizimler oluşturmak ve dünyayı güzelleştirme misyonumuza katılan diğer yaratıcılarla iletişim kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

250 milyon kişi, yalnızca profesyonel fotoğraf düzenleme programlarında bulabileceğiniz yüzlerce araç ve efekt kullanarak güçlü görüntü düzenleme ve fotoğraf montajları için bu ücretsiz uygulamayı indirdi. PicsArt, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde güzel görüntüler oluşturmanıza ilham verir. Fotoğraflarınızı sanat eserlerine dönüştürün ve dünyanın onları keşfetmesine izin verin!

Uygulama şunları içerir:

  • Küresel bir reklamlar topluluğu
  • Yüzlerce fotoğraf düzenleme aracı
  • Özelleştirilebilir filtreler ve efektler
  • Metin, etiket ve görüntü bindirmeleri
  • Kolaj yapıcı
  • fotoğraf makinesi
  • Katmanlı çizim ve boyama araçları
  • Gelişmiş sanatsal fırçalar
  • Hareketli Gif ve Videolar Oluşturun

PicsArt, herkesin #freetoedit hashtag’i ile resim paylaşımı, sanat yarışmaları ve ortak düzenleme yoluyla bağlantı kurmasına ve çeşitli popüler sosyal platformlarda görüntüleri paylaşmasına izin verir.
“PicsArt akıllı telefon resimlerinizi sanat eserlerine dönüştürüyor.” (Mashable) Uygulamada “… Photoshop gibi pahalı profesyonel araçlarda elde ettiğinize yakın bir işlevsellik var. Ancak PicsArt ücretsizdir ve talimat veya eğitim gerektirmez. ” (Hızlı Şirket)

PicsArt özellikleri: Klonlama
aracı, kırpma aracı, fotoğraf karıştırma ve geliştirme aracı, metin kaplamaları, görüntü kaplamaları, katman düzenleme, fotoğraf filtreleri, kamera katmanı ve yüzlerce özelleştirilebilir fırça filtreleri, maskeler, şekil maskeleri ve daha fazlası. PicsArt ayrıca bu özelliklere dayalı haftalık fotoğraf düzenleme yarışmalarına ev sahipliği yapar.

Güzel görüntüler paylaşın, diğer reklam öğelerini keşfedin ve benzer düşünen insanlarla bağlantı kurun. PicsArt herkes için sosyal bir topluluktur – amatör sanatçıları ve hobileri ağırlıyoruz. PicsArt, Facebook, Twitter, Instagram, Dropbox ve e-posta yoluyla anında paylaşımın keyfini çıkarın.

Izgaralarda, kolaj çerçevelerinde, serbest biçimli veya arka planda fotoğraflarla fotoğraf kolajları oluşturmak için bir kolaj oluşturucu. Kolajlar yapmak ve Facebook ve Instagram’da paylaşmak kolaydır. PicsArt ile aile ve düğün kolajları, tebrik kartları, hızlı adım adım eğitimler ve daha fazlasını oluşturmak kolaydır.

Sanatsal fırçalar, katmanlar, etiketler ve kaplamalar içeren bir çizim takımı. Çizim işleminizin hızlandırılmış videolarını oluşturabilir ve bunları YouTube’da paylaşabilirsiniz. Haftalık çizim yarışmalarımızda çizimlerinizi girin.
Binlerce temalı küçük resim görüntüleri, çıkartmalar, çerçeveler, filtreler ve kolaj çerçeveleri. PicsArt Mağazası hem ücretsiz hem de ücretli öğeler içerir ve her hafta yeni paketler ekliyoruz.

Fotoğraf, fotoğraf düzenleme, çizim ve grafik tasarım yarışmalarında yarışın.
Birden fazla canlı filtre ve sanatsal maske içeren bir fotoğraf makinesi.
#Freetoedit hashtag altında ortak düzenleme ve ortak çalışma için ücretsiz herkese açık resimlerden oluşan büyük bir galeri.

PicsArt Photo Studio 14.4.6 + Mod Full+Premium Unlocked BENZER İÇERİKLER
PicsArt Photo Studio 14.4.6 + Mod Full+Premium Unlocked YAPILAN YORUMLAR