Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Push Video Wallpaper

PUSH Video Wallpaper İndir

Upgrade to Turbo

Bilgisayarınızın arka planında ekran koruyucu olarak duvar kağıdı video veya GIF görselleri oynatmak istiyorsanız, PUSH Video Wallpaper uygulamasını kullanabilirsiniz.

Windows işletim sistemli bilgisayarınız varsa ve sabit duvar kağıdı görsellerinden sıkıldıysanız, bu uygulamayşa bilgisayarınıza yeni bir hava katacaktır diye düşünüyorum. Bilgisayarınızdan seçeceğiniz videolar, YouTube videoları veya hareketli GIF’leri seçerek masaüstünüze renk katabileceğiniz PUSH Video Wallpaper uygulamasını Windows 7, 8, 8.1 ve 10 sürümlerinde kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınız etkin olmadığında ekran koruyucu olarak da kullanabileceğiniz uygulamada yapmanız gereken tek şey YouTube bağlantısını veya bilgisayarınızdaki videoyu eklemek oluyor. Sonrasında başka bir işlem yapmadan arka planınızda ilgili videonun oynatıldığını görebilirsiniz. Oynatma listesi oluşturarak birden fazla videoyu duvar kağıdı olarak kullanabileceğiniz uygulamada, video arka planlarını sesli oynatabileceğinizi de belirtmekte fayda var. Sitemizde başka programlar arıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

PUSH Video Wallpaper İndir BENZER İÇERİKLER
PUSH Video Wallpaper İndir YAPILAN YORUMLAR