Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Samsung Galaxy Note 20 ne zaman tanıtılacak?

Samsung Galaxy Note 20 ne zaman tanıtılacak?

Upgrade to Turbo

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung’un uzun süredir beklenen yeni amiral telefonu Galaxy Note 20’nin duyurulacağı tarih netleşti.

Samsung, beklediği gibi Galaxy Note 20 serisi telefonlarını tanıtmak için gün sayıyor ve tarih 5 Ağustos olarak belirlenmiş durumda. Şirket, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada Unpacked ismini verdiği etkinliği 5 Ağustos’ta gerçekleştireceğini ifade ederken, telefonunu ismini her zamanki gibi paylaşmadı. Ancak her sene olduğu gibi Samsung’un yine Galaxy Note serisini yenilemesine kesin gözüyle bakılıyor.

Yapılacak etkinlik önceki yıllardan farklı olarak tamamen internet üzerinden gerçekleştirilecek ve Samsung’un kendi internet sitesi ile YouTube hesabı üzerinden yayın takip edilebilecek.

Galaxy Note 20

Samsung, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da iki farklı Galaxy Note 20 modeli ortaya çıkaracak: Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra. Ancak şirketin etkinlik boyunca tanıtacağı tek ürün Galaxy Note serisi olmayacak.

Şirket, yeni tableti Galaxy Tab S7, kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Live’ı ve akıllı saati Galaxy Watch 3’ü de bu etkinlikte karşımıza getirecek.

Samsung Galaxy Note 20 ne zaman tanıtılacak? YAPILAN YORUMLAR