Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sony Vegas Pro 15.0.0.416 Full İndir

Upgrade to Turbo

Profesyonel video ve ses editörü

Sony Vegas Pro , yüksek kaliteli HD videolar üretmek isteyen profesyonelleri hedefleyen bir video düzenleme paketidir . Bu Profesyonel sürüm, gigapiksel görüntüler için destek, çok katmanlı gibi diğer sürümlerden eksik olan bazı özellikleri içerir. Adobe Photoshop dosyalar ve daha geniş bir yakalama kartları desteği.

Tüm profesyonel ihtiyaçları kapsar

Sony Vegas Pro, Adobe Premiere gibi diğer endüstri standardı video düzenleme paketleriyle karşılaştırılabilir veya Final Kesim Pro ancak Sony’nin hem Premiere hem de Final Cut için biraz farklı olan kendi iş akışı mantığını izler.

Bu nedenle, eğer sadece ikincisini denediyseniz, ilk etapta mücadele edebilirsiniz, ancak bu program, çok ayrıntılı bir kılavuzla belgelenmiştir . Bu program, birçok cihazdan (HD video dahil) medya alma, 300’den fazla filtre ve özel efekt kullanma , metin katmanları ve altyazılarla çalışmak için özel araçlar kullanma ve görüntü kalitesini kolayca optimize etme gibi profesyonel ihtiyaçlara hemen hemen her şeyi destekliyor. .

Ancak Sony’den beklediğiniz gibi, videoların nasıl seslendiğine ve genel olarak video ses kalitesinin kalitesine de çok dikkat ediliyor. Ayrıca, VST eklentileri için destek ve Sony Vegas ses ayarları üzerinde çok yüksek bir kontrol derecesi verir, seçim için ses efektleri çok sayıda var.

Standart zaman çizelgesi arayüzü

Bu progam video arayüzü standart bir video düzenleme arayüzü izler. Çeşitli ses ve video parçalarını düzenlemek için medyanın ve mevcut çalışmanın yanı sıra bir zaman çizelgesini önizlemek için birkaç pencere vardır. Sony Vegas Video arayüzü hakkında en iyi şey tamamen özelleştirilebilir olmasıdır : programın farklı modüllerini özgürce açıp kapatabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.

Değiştirilebilir modüllerin bu kullanımı ilk başta Premiere ve Final Cut için kullanılanlar için kafa karıştırıcı olabilir, ancak düzenleme arayüzünüzün yüksek derecede kontrolünü sağlar. Ayrıca, Premiere veya Final Cut kullanıcılarının adapte etmesi gereken diğer nüanslar da vardır – bazı araçlar farklı menüler altında bulunur ve Sony Vegas Pro arayüzüne alışması biraz zaman alır.

Oldukça başarılı bir video editörü

Sony Vegas Pro, endüstri standardı bir video editörüdür ve Final Cut ve Premiere gibi paketlere bir alternatif arıyorsanız veya ses düzenleme söz konusu olduğunda daha güçlü bir şeye ihtiyacınız varsa, Sony Vegas Pro kesinlikle denemeye değer. Ücretsiz bir alternatif arıyorsanız, VideoPad Video Editor uygulamasını da indirmenizi tavsiye ederiz.

Sony Vegas Pro 15.0.0.416 Full İndir BENZER İÇERİKLER
Sony Vegas Pro 15.0.0.416 Full İndir YAPILAN YORUMLAR