Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TechSmith Camtasia Studio 2019.0.10 Build 17662

Upgrade to Turbo

Camtasia Studio, bir görsel iletişim şirketi olan TechSmith tarafından geliştirilmiştir. Bu programlar video kaydetmekle birlikte, profesyonel olarak video düzenleme de yapabilirsiniz. Camtasia Studio tek bir yazılım değil bir yazılımlar topluluğudur. Video görüntülerinden oluşan eğitimlerin hazırlanmasında kullanılan Camtasia Studio ile ekranınızın tümünü, belli bir bölgesini ya da seçtiğiniz bir pencerenin içeriğini kaydedebilir (pencereyi seçtiğinizde menüleri ve kenarları kaydetmeyebilirsiniz) daha sonra bu görüntülere ses (kayıt yaparken de ses alabilirsiniz), resim, yazı, otomatik tarih, saat, süre, simge ekleyebilir, istemediğiniz kısımları çıkarabilir ve CD üzerinden çalışacak dersler hazırlayabilirsiniz. Eğer ders birden fazla videodan oluşuyorsa Camtasia Studio içerisindeki MenuMaker adlı yazılımla herhangi bir kodlama işlemi yapmadan menü hazırlayabilirsiniz. Menü CD takıldığında otomatik olarak görüntülenir ve kullanan kişi istediği eğitimi izleyebilir.

Camtasia Recorder:Ekranı kaydetme isini yapar. Tek olarak da satılan Camtasia Recorder normal bir ekran kayıt programından çok daha yetenekli. Görüntü kaydederken sesi de alabilir veya sesi daha sonra ekleyebilirsiniz. Fare ve klavye ile ilgili çeşitli efektler (sağ veya sol tıklamanın vurgulanması, fareyi saklama, tuş vuruşlarına ses ekleme gibi) ekleyebilirsiniz.

Camtasia Studio

Camtasia Effects:Bu program ile video görüntülerinize, şekiller resimler, yazılar vurgulamalar ekleyerek dikkati önemli bir noktaya çekebilir veya ek açıklamalar yapabilirsiniz. Eklediğiniz elemanlar zaman çizgisinde sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında ekranda görüntülenirler.

Camtasia Producer: Çektiğiniz o video görüntülerinizi parçalara ayırabilir, birleştirebilir, istemediğiniz kısımları çıkarabilir ve ses ekleyebilirsiniz. Kullanımı çok basit olan bu yazılımla görüntülerin son halini avi, mpeg, swf gibi çok kullanılan biçimlerde ihraç edebilirsiniz. Eğer videonuzu veya videolar dizinizi swf olarak ihraç edecekseniz Camtasia Producer seçiminize bağlı olarak, oluşturulan görüntünün altına kontrol düğmeleri (çalıştır, durdur…) ekleyebilirsiniz.

Camtasia MenuMaker:Dersinizi parçalara bölmüşseniz ve bilgisayar üzerinde kullanılacak bir CD hazırlamak istiyorsanız MenuMaker ile bir menü hazırlayabilir ve uygun düğmeye basıldığında uygun dersin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca menünün arka plan resmini de istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Camtasia Player: Hazırladığınız videoları görüntüler.TechSmith Camtasia Studio 2019.0.10 Build 17662 BENZER İÇERİKLER
TechSmith Camtasia Studio 2019.0.10 Build 17662 YAPILAN YORUMLAR