Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
vsco

VSCO Photo & Video Editor Full Unlocked Apk v188

Upgrade to Turbo

VSCO Photo & Video Editor VSCO, ifadenin önem taşıdığı bir yerdir. Biz yaratıcı fotoğraf ve video düzenleme araçları, ilham ve kendiniz olabileceğiniz bir yer sunuyoruz.

Eserlerinizin VSCO seçkilerinde yer alma şansını elde etmek için fotoğraflarınızı ve videolarınızı #VSCO etiketiyle paylaşın.

ÜCRETSİZ FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİSİ
10 ücretsiz VSCO önayarıyla fotoğrafçılığınızı bir üst seviyeye çıkarın. RAW fotoğraflarınızı kolayca içe aktarın ve düzenleyin. Fotoğraflarınızın daha dikkat çekici olması için Kontrast ve Doygunluk gibi düzenleme araçlarını kullanın veya Gren ve Soluklaştırma ile analog film efektleri elde etmek için doku ekleyin. Kırpma ve Eğme ile fotoğraf perspektiflerini değiştirin veya yeni bir şeyler deneyin. Favori düzenlemelerinizi Tarifler ile kaydedin veya yeniden uygulayın.

GELİŞMİŞ FOTOĞRAF DÜZENLEME ARAÇLARI
200+ önayar içeren VSCO’nun önayar kitaplığının tamamına erişmek için VSCO Üyeliği’ne katılın. Film X ile Kodak, Fuji, Agfa vs. gibi eski film görünümlerini yeniden oluşturun. HSL ve Ayrık Ton gibi gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarını kullanın. Kenarlıklar’ı kullanarak görsellerinizi renkli bir şekilde çerçeveletin.

VİDEO DÜZENLEYİCİSİ
Mobil cihazınızdaki videolarınızı fotoğraf düzenleyicimizdeki aynı premium VSCO önayarları ve gelişmiş düzenleme araçları ile dönüştürün. Beyaz dengesini düzeltin ve HSL ile renk kontrollerinde yeni şeyler deneyin.

VSCO MONTAJ
Videoları, resimleri ve şekilleri katmanlayarak bir video hikâye anlatın ve etkileyici bir kolaj yapın. Özel anları kutlayın, bir ruh hâlini resmedin veya zaten Stüdyonuzda bulunan fotoğraf ve videolarla deneyler yapın. Eklektik bir dizi özel jel rengi ve çifte pozlandırma oluşturmak için katmanlandırılmış herhangi bir medyanın opaklığını ayarlayın.

YARATICI BİR TOPLULUKLA BAĞLANTI KURUN
Keşfet özelliği ile ilham verici fotoğraflar, videolar ve editöryal malzemeleri keşfedin. Tanıdıklarınızı bulun ve zaten VSCO’da bulunan arkadaşlarınızla bağlantı kurun. Sadece VSCO üyelerine özel haftalık fotoğraf Meydan Okumaları ile yeni şeyler deneyin.

VSCO Photo & Video Editor


Dosya Türü: APK
Bu dosya Webroot ile taratılmıştır.
Durum: Temiz ✔
Boyut: 54 MB


VSCO Photo & Video Editor İndirme Linkleri▼Arm7


▼Alternatif 1▼

►►VSCO Photo & Video Editor v188 (arm7)◄◄

▼Alternatif 2▼

►►VSCO Photo & Video Editor v188 (arm7)◄◄

▼Alternatif 3▼

►►VSCO Photo & Video Editor v188 (arm7)◄◄


Arm8 (64bit)▼


▼Alternatif 1▼

►►VSCO Photo & Video Editor v188 (arm8)◄◄

▼Alternatif 2▼

►►VSCO Photo & Video Editor v188 (arm8)◄◄

▼Alternatif 3▼

►►VSCO Photo & Video Editor v188 (arm8)◄◄


Sitemizdeki diğer APK dosyalarına göz atmak için tıklayınız.

VSCO Photo & Video Editor Full Unlocked Apk v188 BENZER İÇERİKLER
VSCO Photo & Video Editor Full Unlocked Apk v188 YAPILAN YORUMLAR