Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wild Russia Torrent İndir

Upgrade to Turbo
Wild Russia

Wild Russia, bir açık dünya korku macera oyunu. Eylemi çarpıcı bir il Rusya’sında gerçekleşir ve eylemlerinizden veya eylemsizliklerinizden herhangi biri ciddi sonuçlara yol açabilir. Tehlikeler, anormallikler, karanlık kapılar ve terk edilmiş binalarla dolu geniş bir dünyada bir çıkış yolu bulmakla görevli Rusya’dan cesur bir ajan Red olarak oynuyorsunuz.

Kahramanınızın gitmesi gereken yolu tam olarak bilmek önemlidir – bu çok sayıda döküntü kararını önlemeye yardımcı olur. Ancak aynı zamanda profesyonel beceriler tarafından yönlendirilmelisiniz. Doğru sorulan sorular ve davranışlar, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Bir çıkış yolu bulmak için tuzaklardan korkmamanız ve hedefi doğru bir şekilde bulabilmeniz gerekir. Bir çıkış yolunu nerede ve nasıl arayacağınızı unuttuğunuzda tespit etmenin zor olduğunu unutmayın; durum ne kadar zorsa, bir çıkış yolu bulmak o kadar zor olur.

Wild Russia
Wild Russia
Wild Russia

Kurulum talimatları:

1. ISO dosyasını takın.
2. Kurun.
3. Crack dosyasını “PLAZA” klasöründen oyunu yüklediğiniz klasöre kopyalayın.

Notlar:
• Güvenlik duvarınızdan oyunun İnternet’e erişmesini engelleyin.
• Oyunlarınızı sistem bölümüne (genellikle “C”) yüklerseniz, oyunu yönetici olarak başlatmanız gerekebilir.Sistem Gereksinimi:

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz | AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 240 GT | Radeon HD 6570
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 4 GB kullanılabilir alanDosya Türü: Torrent
Bu dosya Webroot ile taratılmıştır.
Durum: Temiz ✔
Torrent Boyutu: 3,13 GB


▼ Torrent İndir ▼


Wild Russia Torrent İndir

Not: İndirdiğiniz Torrent dosyasını bilgisayarınızda çalıştırmak için uTorrent programı gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda yüklü değilse, Buradaki linkten uTorrent programını indirebilirsiniz.

Wild Russia Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR