Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 10 Manager Full İndir v3.2.9 + Portable

Upgrade to Turbo
Windows 10 Manager Full İndir

Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş bir program olan Windows 10 Manager ile bilgisayarlarınızı optimize edebilir ve hızlandırabilirsiniz. Gelişmiş bir sistem aracı olan Windows 10 Manager ile pek çok işinizi tek bir merkezden kontrol edebiliyorsunuz. Windows 10 Manager Full İndir

Özellikle Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş bir program olan Windows 10 Manager, günlük olarak bilgisayarınızı temizleyebileceğiniz, gereksiz dosyalarınızı silebileceğiniz, sisteminizin optimizasyonunu yapabileceğiniz ve disklerinizi yönetebileceğiniz bir programdır. Gelişmiş özelliklere sahip olan Windows 10 Manager ile pek çok uygulamayı optimize ederek daha hızlı çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Bilgisayarlarınızda yapabileceğiniz tüm işleri Windows 10 Manager sayesinde tek merkezden kontrol edebilirsiniz. Tamamen kişiselleştirilebilir bir işletim sistemine sahip olman istiyorsanız bu küçük ama etkili aracı mutlaka denemelisiniz.

Windows 10 Manager Full İndir v3.2.9

Programın Özellikleri;

Güvenlik: Programda yer alan Tweaks sistemi ve çeşitli ayarlar ile sürücülerin güvenliğini sağlamak mümkün. Programı kullanarak erişim izinleri ayarlayabilir ve bilgisayarınızın size özel olmasını sağlayabilirsiniz. 
Ağ: İnternet ayarlarını ve bağlantılarını optimize ederek daha hızlı bir internet kullanabilirsiniz. Wi-Fi ağlarınızı yönetebilir ve ayarlarıyla oynayabilirsiniz.
Temizleyici: Dosya ve klasörlerinizi analiz ederek gereksiz dosyalardan kurtulabilir ve depolama alanınızı arttırabilirsiniz. 
Hızlandırıcı: Sisteminizi analiz eden ve ince ayarlar yapan program gözle görülür oranda hız artışı sağlayabiliyor.


Sıkıştırma: Rar
Rar Şifresi: fullfreedown
Bu dosya Webroot ile taratılmıştır.
Durum: Temiz
Boyut: 37,5 mb


▼ Windows 10 Manager Full İndir v3.2.9 ▼


►►Windows 10 Manager Full İndir v3.2.9 + Portable◄◄

Alternatif 1

►►Windows 10 Manager Full İndir v3.2.9 + Portable◄◄

Alternatif 2

►►Windows 10 Manager Full İndir v3.2.9 + Portable◄◄

Alternatif 3

►►Windows 10 Manager Full İndir v3.2.9 + Portable◄◄

Sitemizdeki diğer bilgisayar programlarına göz atmak istiyorsanız buradaki linke gidebilirsiniz.

Windows 10 Manager Full İndir v3.2.9 + Portable BENZER İÇERİKLER
Windows 10 Manager Full İndir v3.2.9 + Portable YAPILAN YORUMLAR