Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 10 Manager 3.3.5 Katılımsız

Upgrade to Turbo

Windows 10 Manager işletim sistemini özelleştirme programıdır. Windows 10 işletim sisteminizi çeşitli kategorilerde özelleştirebilir veya optimize edebilirsiniz. Sistem görünümünü değiştirebilir, sistemin daha hızlı çalışması için ayarlamalar yapabilir, gereksiz dosyaları tespit edip bilgisayardan silebilir ve benzeri onlarca işlemi program ile yapabilirsiniz.

Windows 10 Manager
Windows 10 Manager

Windows 10 Manager ile Neler yapabilirsiniz ?
Information sekmesinden
Bilgisayarım > Özellikler alanında yazan bilgileri değiştirebilirsiniz. Örneğin orada ASUS yazıyorsa bunu silebilir veya farklı birşey ekleyebilirsiniz.

Optimizer sekmesinden
Bilgisayarın daha iyi çalışması ve daha hızlı açılıp, kapanması için çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.

Cleaner Sekmesinden
Bu alanda diskte yer kaplayan dosyaları grafik halinde görüntü edebilirsiniz. Yine bu alandan geride artık kalmayacak şekilde uygulamaları kaldırabilirsiniz. Disk alanından yer kazanmak için benzer dosyaları arayabilir veya x boyuttan büyük dosyaları ara gibi çeşitli aramalar yapabilirsiniz.

Customization Sekmesinden
Başlat menüsünü, butonları kısaca sistem görünümünü özelleştirebilirsiniz. Klasör resimleri, ikonlar, karşılama ekranı vb. alanları dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Security Sekmesinden
UAC (Kullanıcı hesabı denetim ayarları), oturum açma seçenekleri ve sistem güvenliğini arttırmak için bu alanı kullanabilirsiniz. Klasörleri şifreleyebilir, silinen öğeleri geri alabilir vb. ayarlar yapabilirsiniz.

Network Sekmesinden
İnternet bağlantınızı optimize edebileceğiniz sekmedir. Bu sayede internet bağlantınızdan daha iyi verim alabilirsiniz.

Misc. Utilities Sekmesinden
Disk birleştirme vb. araçlar içeren sekmedir.

Özet olarak windows 10 işletim sistemi için kullanabileceğiniz bakım, optimize aracıdır. Tek tıkla sistemin kullanmadığı gereksiz dosyaları silebilir, sistem görünümünü özelleştirebilir, çeşitli optimize işlemleri yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken dikkat etmekte her daim yarar olduğunu lütfen unutmayın.


Dosya Türü: Zip
Durum: Temiz
Boyut: 15,25 mb


Windows 10 Manager İndirme Linkleri▼


▼Alternatif 1▼

►►Windows 10 Manager İndir◄◄

▼Alternatif 2▼

►►Windows 10 Manager İndir◄◄

▼Alternatif 3▼

►►Windows 10 Manager İndir◄◄

Windows 10 Manager 3.3.5 Katılımsız BENZER İÇERİKLER
Windows 10 Manager 3.3.5 Katılımsız YAPILAN YORUMLAR